Madrides Atlético uzbrucējs Joao šobrīd ir romantiskas attiecības ar savu draudzeni, Margarida Korseiro , vislabāk pazīstams kā Magui Korseiro . Viņa ir aktrise, modele un sociālo mediju zvaigzne, un šobrīd ir parakstījusi līgumus ar aģentūru Central Models.

Mīlestības putni sāka satikties 2019. gadā. Tomēr 2022. gada vidū Magui tika apsūdzēts Fēliksa krāpšanā ar savu futbolistu Porro, taču viņa to noliedza. Tomēr nav informācijas par Fēliksa pagātnes attiecībām vai lietām.

Kas ir Žoau Fēlikss?

Iekšējais saturs

Joao Felikss aka João Félix Sequeira ir profesionāls portugāļu futbolists. Viņš ir aktīvs spēlētājs, kurš spēlē Portugāles izlasē, kā arī La Liga komandā Madrides Atlético kā uzbrucējs.

Viņš ir labi pazīstams ar savu veiklību driblingā un ātrumā, kā arī var ērti spēlēt kā pussargs vai malējais uzbrucējs.

Būdams dinamisks spēlētājs 2022. gada FIFA Pasaules kausa izcīņā kā portugāļu spēlētājs, viņš spēles 78. minūtē guva vārtus pret Ganu pēc Bruno Fernandesa piespēles. Tas notika 974. stadionā Dohā, Katarā 2022. gada 24. novembrī.
Beigās Portugāle ar 3:2 pārspēja Ganu.

Žoao Fēlikss — vecums, vecāki, brāļi un māsas, etniskā piederība, izglītība

Madrides spēlētājs Žoao dzimis 1999. gada 10. novembrī Viseu, Portugālē. 2022. gadā viņam ir 23 gadi, un viņam ir Portugāles pilsonība.

Tāpat viņš pieder pie Eiropas izcelsmes un, pēc astrologu domām, viņa dzimšanas zīme ir Skorpions.

cik gara ir Olīvija Nuci

Pārejot uz savu ģimeni, viņš ir dzimis viņa tēvam Karlosam Sekeiram un mātei Karlai Fēliksai, un viņi abi pēc profesijas ir skolotāji.

Turklāt viņam ir jaunāks brālis Hugo Fēlikss. Viņš ir arī futbolists, kurš šobrīd spēlē 'Benfica' pēc sava pirmā profesionālā līguma parakstīšanas 2020. gadā.

Pēc viņa akadēmisko aprindu domām, Džoao tiek uzskatīts par vidusskolas absolventu. Tomēr joprojām tiek ieguldīts iestādes nosaukums, kurā viņš studēja, kā arī citas ziņas par viņa agrīno akadēmisko dzīvi.

Žoao Fēlikss - profesionālā dzīve, karjera

Savu sākotnējo karjeru Džoass sāka tikai 8 gadu vecumā, pievienojoties Os Pestinhas. Pēc tam viņš pievienojās Benfica jauniešiem, kas bija viens no labākajiem sporta akadēmiķiem.

Benfica karjera

Pēc tam 12 gadu vecumā viņš pārcēlās uz māju un pievienojās Benfica 2015. gadā, 15 gadu vecumā. 2016. gada 17. septembrī viņš spēlēja LigaPro spēli pret Freamundei debitējot profesionālajā spēlē. Viņš bija jaunākais futbolists, kurš sasniedzis šādu varoņdarbu Benfica B. Nākamajā gadā viņš aizvadīja 13 spēles un guva trīs vārtus.

Viņš bija arī UEFA Jaunatnes līgas dalībnieks un spēja sasniegt turnīra finālu. 2018. gada 18. augustā viņš debitēja senioru turnīrā Primeira Liga mačā pret Boavista. 2018. gada 25. augustā viņš guva savus pirmos vārtus Lisabonas derbijā pret Lisabonas Sporting. 2019. gada 16. janvārī mačā pret Vitoriju de Gimaraizu viņš guva savus pirmos Portugāles kausa izcīņas vārtus ceturtdaļfināla spēlē.

2019. gada 11. aprīlī viņš guva hat trick pret Frankfurtes Eintracht UEFA Eiropas līgā.

Madrides Atletico karjera

2019. gada 3. jūlijā viņš parakstīja septiņu gadu profesionālu līgumu ar La Liga klubu Madrides Atlético, kura pārejas maksa bija 126 miljoni eiro. Tā ir ceturtā dārgākā līgumslēgšana futbola vēsturē.

cik pelna Džims Kantore

Viņam tika piešķirts septītā numura krekls, pēc ierašanās viņa klubā, pēc tam viņš debitēja La Liga spēlē pret Getafe 2019. gada 19. augustā.

2019. gada 1. oktobrī Fēlikss guva vārtus UEFA Čempionu līgas spēlē pret Maskavas Lokomotiv. Ar savu smago darbu viņš saņēma Golden Boy balvu.

Uzvarot pret Barcelona, ​​viņš guva savus debijas vārtus 2020. gada 9. janvārī. Diemžēl 2020. gada 26. janvārī mačā pret CD Leganés viņš guva kājas traumu. Pēc mēneša atpūtas viņš atspēlējās 2020. gada 23. februārī, spēlējot pret Villarreal.

Starptautiskā karjera

2019. gada 15. martā viņu uz vecāko izlasi izsauca portugāļu menedžeris Fernando Santoss. Viņam bija tiesības piedalīties UEFA Euro 2020 kvalifikācijas spēlēs. Savainojot kāju treniņa laikā, viņš palika malā.

Atgriežoties, viņš piedalījās 2019. gada UEFA Nāciju līgas finālā un 2019. gada 5. jūnijā spēlēja UEFA Nāciju līgas pusfinālā.

2019. gada 9. jūnijā viņa gūtie vārti palīdzēja portugālim izcīnīt pēdējo uzvaru pret Nīderlandi.

FIFA Pasaules kauss 2022

Viņš 2022. gada oktobrī Katarā kvalificējās Portugāles provizoriskajam 55 cilvēku sastāvam 2020. gada FIFA Pasaules kausa izcīņai.

2022. gada 24. novembrī Žoau guva vārtus 78. minūtē FIFA Pasaules kausa izcīņas 2022 spēlē pret Ganu, kas notika Kataras galvaspilsētas Dohas stadionā 974.

Žoao Fēlikss - Neto vērtība, alga

Tiek lēsts, ka portugāļu futbolista Žoao neto vērtība 2021.–2022. gada futbola sezonā ir aptuveni 25 miljoni USD. Viņa pašreizējais futbola klubs Madrides Atlético maksā viņam aptuveni 9 miljonus ASV dolāru gadā.

cik garš ir Džulians Makmahons

Lai gan viņš galvenokārt pelna kā futbolists, viņš pelna arī ar dažādiem sponsorēšanas darījumiem.

Vai Žoau Fēlikss guva vārtus Kataras FIFA Pasaules kausā 2022?

Pirms sava mērķa, Kristiano Ronaldu 65 spēles minūtēs guva savus debijas vārtus 2022. gada FIFA Pasaules kausa izcīņā.

Pēc tam spēles 80. minūtē, spēles biedrs, Rafaels Leao pievienoja vēl vienus vārtus, kas Portugālei izrāva uzvaru pret Ganu ar 3:0.

Ķermeņa īpašības - augstums, svars

Madrides Atletico spēlētājam Žoau Fēliksam ir harizmātiska personība, kas stāv 5 pēdu 11 collu augstumā un sver aptuveni 70 kg.

Turklāt viņam ir tumši brūnas acis un gaiši brūni mati ar gaišu sejas krāsu.