Galvenais (Saūda Arābijas futbolists) Yasser Al-Shahrani bio (Wiki)

Yasser Al-Shahrani bio (Wiki)

Jūsu Horoskops Rītdienai

Kāds ir Saūda Arābijas aizstāvja Jasira Al Šahrani pašreizējais attiecību statuss?

Yasser Al-Shahrani ir dabiski atturīgs un sarūk, vienlaikus jūtoties sirsnīgs. Savas bailīgās personības dēļ ekvadoriešu aizsardzības pussarga spēlētājs savas romantiskās attiecības turējis noslēpumā.

Par viņu nekad nekur nav ziņots, ka viņš satiekas, tāpēc ir grūti apstiprināt viņa pašreizējo romantisko situāciju.

Fakts, ka aizsargs Jasers ir a viens cilvēks nemainās informācijas trūkuma dēļ.

Kas ir Yasser Al-Shahrani?

Iekšējais saturs

Jasers Al Šahrani aka Jasers bin Gharsans bin Saīds Al-Mohammadi Al-Shahrani ir profesionāls Saūda Arābijas futbolists. Viņš aktīvi spēlē kā kreisās malas vai centra aizsargs A-Hilal un Saūda Arābijas izlase .

Viņš piedalījās pašlaik notiekošajā laikā FIFA Pasaules kauss 2022 C grupas futbola spēle starp Argentīna un Saūda Arābija Arābija Lusail stadionā Lusailā, Katarā.

trevis bekons dzimšanas datums

Spēlē Argentīna zaudēja Saūda Arābijai ar 1:2 un vārtus guva ar pārsvaru Saleh AI-Shehri un Salem Al-Dawsari .

Diemžēl Saūda Arābijas aizsargs Jasers nokrita apakšā pēc sadursmes ar vārtsargu Mohammedu Al-Ovaisu un tika nonests no laukuma uz nestuvēm. Viņš guva žokļa lūzumu, sejas kaulu lūzumus un iekšēju asiņošanu.

Saūda Arābijas kroņprincis nekavējoties lika spēlētājam pēc šausmīgās sadursmes ar privātu lidmašīnu ar lidmašīnu ar lidmašīnu ar lidmašīnu uz Vāciju, lai veiktu ārkārtas operāciju.

Vai 2022. gada FIFA Pasaules kausa izcīņā mačā pret Argentīnas komandu tika ievainots aizsargs Jasers Al Šahrani?

Diemžēl Saūda Arābijas aizsargs Jasers sadursmē ar vārtsargu guva žokļa lūzumu, sejas kaulu lūzumus un iekšēju asiņošanu. Muhameds Al-Ovaiss , vēsturiskās uzvaras laikā pret Argentīnu ar 2:1.

Neskatoties uz to, ka Argentīna pirmajā puslaikā izvirzījās vadībā ar Lionela Mesi 10. minūtes soda sitienu, Saūda Arābija pārņēma spēli ar Saleh Al-Shehri un Salem Al-Dawsari vārtiem. Argentīnai beigās nācās piedzīvot zaudējumu pret Saūda Arābiju.

Yasser Al-Shahrani — vecums, vecāki, brāļi un māsas, etniskā piederība, izglītība

Saūda Arābijas aizsargs Jasers dzimis 1992. gada 25. maijā Dammamā, Saūda Arābijā. 2022. gadā viņam ir 30 gadi, un viņam ir Saūda Arābijas pilsonība.

Pēc astrologa vārdiem, viņa dzimšanas zīme ir Dvīņi un viņš pieder arābu tautībai.

Jasers piedzima savam tēvam, Gharsan AI-Shahrani , kamēr viņa mātes vārds nav zināms.

Nav papildu informācijas par viņa vecākiem, brāļiem un māsām un viņa agrīno akadēmisko dzīvi.

Yasser Al-Shahrani - profesionālā dzīve, karjera

2018. gada maijā Jasers tika izsaukts Saūda Arābijas 23 cilvēku galīgajā izlasē. 2018. gada FIFA Pasaules kauss kas notika Krievijā.

Ar pieaugošajiem panākumiem viņš tika iecelts Saūda Arābijas pēdējā izlasē 2022. gada FIFA Pasaules kauss Katarā.

Neskatoties uz to, ka Argentīna pirmajā puslaikā bija vadībā ar Lionela Mesi 10. minūtes soda sitienu, Saūda Arābija pārņēma spēli ar otrā puslaika vārtiem. Salehs Al-Šehri un Salem Al-Dawsari . Argentīnai beigās nācās piedzīvot zaudējumu pret Saūda Arābiju.

Yasser Al-Shahrani - Neto vērtība, alga

Aktīvā Saūda Arābijas futbolista neto vērtība ir aptuveni 2 miljoni dolāru un ir ceļā uz miljonu pievienošanu nākotnē.

No 2022. gada viņa gada ienākumi ir 676 000 £ kamēr viņš pelna, £13 000 gadā.

Pieskaitot vēl vairāk, viņš ir pietiekami liels, būdams vēstnieks Rodžers Dubuss. Spēlētājam ir arī apstiprināšanas darījums ar zināmiem zīmoliem.