Galvenais Produktivitāte Lai maksimāli palielinātu produktivitāti, atvienojiet to no tīkla, atvienojiet to no zonas un atslābiniet

Jūsu Horoskops Rītdienai

Kas kopīgs treniņiem un darbam? Tāpat kā atpūta starp komplektiem maksimāli palielina jūsu treniņu, izrādās, ka pārtraukumi starp darba komplektiem palīdz maksimāli palielināt produktivitāti. Turpinot darbu pēc komplekta beigām, samazinās atdeve, pastāv risks gūt traumas un izdegt, kas var pāriet nākamajā darba dienā, nedēļā, mēnesī vai pat gadā.

Pētījumi rāda, ka mūsu smadzeņu nogurums pēc mērķtiecīga uzdevuma veikšanas ilgāk par 90 minūtēm. Lielākajai daļai tas ir brīdis, kad mūsu centienu turpināšana patiešām pārveido mūsu smadzenes par putru.

Tātad, domājiet par savu darbu kā par treniņu, kas sastāv no 90 minūšu komplektiem un starp tiem 10–30 minūšu pārtraukumiem. Tāpat kā svaru celšanai, arī darba beigām jābūt 90 minūtēm. Pirms uzņemat konkrēto uzdevumu citam komplektam, jums vajadzētu atpūsties.

Kas īsti ir pārtraukums?

Īsts pārtraukums ļauj jūsu apzinātajam prātam izslēgties, atpūsties un atgūties. Īsti pārtraukumi ne tikai uzlādē akumulatorus, bet arī zemapziņā liek strādāt, attīstot radošas idejas. Un zemapziņas aktivizēšanai ir reāls ieguvums.

Pētnieki ir atklājuši, ka līdz pat 40 procentiem mūsu izrāvienu ideju mums rodas brīžos, kad atrodamies garīgā autopilotā vai arī mierīgākā stāvoklī. Tiklīdz jūs darāt kaut ko tādu, kas liek domāt par autopilotu, jūsu apzinīgais prāts nonāk otrajā plānā, aktivizējot jūsu zemapziņu, nelineāro domāšanu un radošās idejas.

Tāpēc, veltot laiku, lai burtiski atslābtos un atbrīvotos, jūs patiesībā atgriežaties pie sava darba ar vairāk risinājumiem un lielākām pūlēm nekā tad, ja jūs vienkārši mēģinātu to izmantot.

Attīstiet drosmi veikt pārtraukumus.

Pārtraukumi var būt pretrunā ar sabiedrības un darba kultūras mantrām. Tas var šķist slinks un neproduktīvs. Tomēr jums jāatceras, ka lielākā daļa uzņēmējdarbības mēģinājumu neizdodas. Lielākā daļa amerikāņu cīnās ar izdegšanu.

Tāpēc acīmredzami nav pareizā pieeja klausīties lielāko daļu pūļu izplatīto mantru un gudrību. Un šī ir viena no tām kritiskajām tavas prakses jomām, kurā tev jābūt pietiekami drosmīgam, lai būtu pretinieks, revolucionārs un veiktu faktiskus pārtraukumus.

Piespiest sevi atvienot un izslēgt.

Atstājiet tālruni aiz muguras. Ieiet dušā. Ej laukā un ej pastaigāties. Rezultāts sporta zālē. Izmēģiniet desmit minūšu jaudas miegu. Ja jūs nevarat izkļūt no biroja, ieslēdziet dažas dabas fotogrāfijas (sekojiet @natgeo vietnē Instagram) un klausieties dabas skaņas vietnē Spotify.

Visas šīs lietas ļaus jūsu apzinātajam prātam palielināt jūsu radošumu.

Nejauciet pārtraukumus uzdevumu maiņai.

Viena stingra uzdevuma nomaiņa pret citu nav atpūta. To sauc par “super-setting” jeb viena intensīva vingrinājuma ātru nomaiņu pret citu - pat ja tas ir viegls, garīgs uzdevums.

Īsiem periodiem ir labi, bet ne visa jūsu darba diena. Jums ir nepieciešami reāli, pilnīgi un pilnīgi pārtraukumi no garīgi prasīga darba.

Cik ilgam jābūt pārtraukumam?

Runājot par pārtraukumiem un jūsu produktivitāti, konsekvence pārspēj ilgumu. Svarīgāk ir regulāri veikt pārtraukumus, nevis nodrošināt, lai nākamais pārtraukums būtu 30 minūtes garš.

Konsekvence pārspēj ilgumu. Ir priekšrocības, ja strāvas režīma miegs ilgst 30 minūtes vai mazāk, divu minūšu gājiens katru stundu vai pat vienkārša duša.

Pēc personīgās pieredzes es iesaku bloķēt 30 minūtes un pārliecināties, ka vismaz puse no tā tiek izmantota patiesā pārtraukumā. Daļa šī laika tiek pavadīta, pārejot un pārtraucot pārtraukumu: nomizojot sevi no tastatūras vai viedtālruņa, faktiski izkļūstot no biroja un staigājot pa ēku utt.

Tas ir par to, kā kārtot lietas, nevis justies aizņemtam.

Atcerieties, ka runa nav tikai par smagu darbu sajūta ka pūles vai laiks, kas tika izmantots problēmai, bija darbs. Jūsu klienti un hipotēka neuztraucas par to, cik grūti vai ilgi esat mēģināju lai veiktu lietas.

Tas ir par gudru darbu un reālu darbu veikšanu, uzdevumu izpildi, problēmu risināšanu, produkta izveidi un piegādi.

Sadaliet dienu darba un atveseļošanās kopās.

Neļaujiet vislielākajam izaicinājumam vai vingrinājumiem sabotēt visu dienu vai nodariet sev pāri, pārspīlējot to un izdegot šajā procesā. Sadaliet savu dienu darba un atveseļošanās kopās.

Padariet šos pārtraukumus nozīmīgus un padariet katru dienu par maksimālu, ilgtspējīgu darba slodzi. Tas pastiprinās un ilgstoši ietekmēs jūsu produktivitāti.